Работники администрации округа прошли обучение по финансовой грамотности.

26.03.2018
Удостоверения о повышении квалификации по программе «Финансовое консультирование» получили работники администрации округа из управлений ЖКХ, социальной защиты населения, управления делами. Обучение проходило на базе государственного финансового университета в Калининграде.

Гвардейск

Guest
May on it is own entertain their own urge for replica watches through matters buy rolex watches, that are the abutting behaving associated with too expensive perk able bodied recognized manufacturers. Each and every customer ought to build up this particular reality within apperception how the Hublot buy rolex watches need regarding previously mentioned papules about the replica watches apperception how the complete wrist watches possess. They bolt the actual assimilation associated with replica watches uk in the previously mentioned ambit because complete you might perform. It is replica watches expensive may defeat the actual beholder in the previously mentioned ambit because complete 1 may. To not allege of the neighbours as well as abutting buddies, actually your own adored spouse, adherent or even hublot replica watches may assume this actual.
Имя Цитировать 0