Осторожно, стрельбы!

30.03.2018
По 30 апреля в соответствие с планом боевой подготовки на войсковом стрельбище вблизи пос. Ровное проводятся дневные и ночные стрельбы подразделений Береговых войск Балтийского флота. Находясь вблизи объекта, обращайте внимание на запрещающие знаки и выполняйте требования военнослужащих, находящихся на постах оцепления. Проезд и проход через территорию стрельбища КАТЕГОРИЧЕСКИ ЗАПРЕЩЕН.

Гвардейск, Управление ГО и ЧС

Guest
Ok all done, send the invoices or the rolex replica link and I will make the replica watches done strait away for all three rolex replica do you accept paypall. The Hysek watch is lovely. When I will need a new replica watches sale I will come back again. If you will have the rolex replica uk in the picture can you send a notice email please. Please send me the replica watches link again. The reason is that I tried to make the payment but my bank has stopped the payment thinking that is fraud. They called me and I confirmed that it okay. When I tried again to access the link has not worked at all. I appear on the hublot replica watches just the word. I had some questions the last rolex replica sale I wrote to you guys. And have a couple of more. One reason is, I do live in the UK. And here in Denmark.
Имя Цитировать 0